Návrhy kuchyní

Navrhování kuchyní je vše, jen ne jednoduché

„Vždyť přece stačí namontovat pár skříněk, poliček, přidat nějaké spotřebiče a kuchyň je hotová.” To se lehko řekne, ale špatně realizuje. Jen samotný proces navrhování kuchyně může zabrat více času, než byste čekali. V potaz je potřeba vzít mnoho kritérií, a to včetně bezpečnosti, praktičnosti, stylu a samozřejmě také ceny zahrnující materiál, výrobu nebo montáž.

Vytvořte si kuchyni přesně podle svého gusta

A protože vím, jak náročný musí celý proces být, rád vám s navrhováním vaší vysněné kuchyně pomůžu. Začneme s tím, že mi nastíníte vaši vizi a nápady. Na základě toho vypracuji moderní 3D vizualizace, které vám ukážou kuchyň v tom nejvíce realistickém pojetí.

V interaktivním programu budete moci s prvky kuchyně pohybovat a zkoušet tak nejrůznější alternativy, dokud nebudete s návrhem spokojeni. Díky tomu budete přesně vědět, jak vaše nová kuchyně bude vypadat – a to ještě předtím, než se vyrobí.

Co s návrhem kuchyně získáte?

Z mé realitní praxe mohu říct, že výhodou číslo jedna je nesporně úspora financí. Díky interaktivní 3D vizualizace si můžete nakombinovat prvky kuchyně tak, aby se vešly do vašeho finančního budgetu. Předem budete vědět, co kolik stojí, a vyhnete se tak možným nepříjemným překvapením a prázdným peněženkám.

Kromě toho vám také poskytnu odbornou konzultaci, v rámci které vám sdělím tipy a triky, jaké prvky do kuchyně vybrat. Nebojte se – styl kuchyně nechám plně na vás. Místo toho se zaměřím na aktuální požadavky týkající se bezpečnosti a správné ergonomie. Díky tomu budete mít jistotu, že navržená kuchyně bude nejen trendy, ale také bezpečná a praktická.

Toužíte po nové kuchyni a nevíte, jak začít? Neváhejte mě na e-mailu petr.holicek@qara.cz nebo na tel. čísle +420 608 861 807. Společně vytvoříme takovou kuchyni, ve které bude radost vařit, stolovat i trávit čas se svými blízkými.