Proces prodeje

Rádi byste si postavili svůj vlastní rodinný domeček, ale nevíte, jak začít? Rád vás provedu procesem prodeje krok za krokem – od výběru vhodného pozemku, podpisu kupní smlouvy, zajištění financování až po přípravu realizace nové stavby. V každém kroku budu stát za vámi a zaštítím všechny administrativní a právní věci. Pojďte si přečíst, jak by naše spolupráce mohla vypadat.

Úvodní konzultace

Celý proces odstartujeme osobní či online schůzkou. Vy mi sdělíte vaše potřeby a možnosti a já udělám vše pro to, abych toto přání splnil.

Vyhledání vhodného pozemku

Hledání pozemku může být zdlouhavé a složité – nikoliv se mnou. Na základě úvodní konzultace pro vás najdu pozemek, který bude přesně splňovat určené požadavky na lokalitu, velikost, dostupnost i finanční budget.

Nákup pozemku

Jakmile budete s výběrem pozemku souhlasit, čeká na vás další krok – podpis kupní smlouvy. Nemusíte se ale bát, veškeré právní a administrativní věci za vás rád vyřeším. vám zbude jen radost z výhodného obchodu.

Zajištění financování

Ani na financování nemusíte být sami. Najdu pro vás tu nejvýhodnější nabídku na trhu a postarám se o to, aby byla na míru ušitá vaším finančním možnostem.

Příprava na realizaci stavby

Pozemek už máte a teď přichází ta další část – příprava na stavbu nového domu. Díky mé letité praxi vím, co všechno tento proces obnáší, a postarám se, aby realizace stavby začala co nejdříve. Co pro vás udělám? Zajistím studii domu, prověřím územní plán, dostupnost inženýrských sítí, projektovou dokumentaci a samozřejmě vyřídím i stavební povolení.

Výběr vhodného dodavatele na výstavbu domu

Lámat hlavu si nemusíte ani s výběrem dodavatele na realizaci stavby. Pečlivě projdu veškeré možnosti a najdu pro vás toho, který nejlépe splní zadané požadavky – ať už technické nebo finanční. Na vás bude jen sledovat, jak vaše vysněné bydlení roste přímo před očima.

Jsem tady pro Vás

Zprostředkováním prodeje nebo koupě nemovitosti to nekončí. Ať už budete mít na srdci cokoliv jiného, velmi rád vám poskytnu odbornou konzultaci.
Zůstaňme ve spojení.