Nemovitosti k prodeji

Nabídka

Poohlížíte se po novém bydlení, nebo naopak po zajímavé investiční příležitosti? Podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí na prodej. V případě zájmu Vám rád domluvím osobní prohlídku.

Stavební pozemky Holubice

V zajímavé lokalitě dostupné do 15 km od Brna, nabízíme celkem 7 parcel pro samostaně stojící domy od 550 do 1100 m2, inženýrské sítě aktuálně ve výstavbě od 11/2022, kanalizace splašková, vodovod, osvětlení, komunikace a elektro.

Pro zájemce o pozemek zajištujeme náš komplexní servis, od studie, zajištění podkladů i projekt včetně vyřízení a zajištění realizace vysněného domu.

Zbývá poslední volný pozemek 659 m2, cena 3.530.000,- Kč, cena platná do 31.12.2022

 

RD Černá Hora – poslední volný pozemek

POSLEDNÍ VOLNÝ POZEMEK  1102 M2 VČETNĚ SÍTÍ A REALIZACE  RD 7.780.000,- KČ

Je možné vybrat i jiný podobný dům, případně navrhnout na míru dle možností klienta.

Hledáte kvalitní rodinný dům v těsné blízkosti přírody kousek za Brnem?

Realizace 4 x rodinných domů včetně inženýrských sítí a komunikace. Celková výměra parcely A je cca 1102 m2. Jednotlivé domy jsou řešené jako nízkoenergetické dvoupodlažní s dispozicí 4 plus kk o celkové užitné ploše 105 m2 s možností rozšíření až na 125 m2. V přízemí je vstup do domu přes zádveří do obývacího pokoje propojeného s kuchyní, vstup na terasu je přes francouzské dveře, wc s koupelnou, v patře pak ložnice a 2 dětské pokoje a koupelnou. Vytápění domů je řešeno elektřinou, provozní náklady na vytápění ohřev TUV, vaření a svícení cca 1500 Kč/měsíc. Parkování je navrženo vedle domů, je možno alternativně vyřešit i s krytým garážovým stáním či garáží.

Aktuálně probíhá realizace sítí a komunikace, dokončení výstavby 3/2022 a výstavba prvních dvou domů.

Městys Černá Hora je vhodné místo pro klidné bydlení v těsné blízkosti přírody s výbornou dostupností do Brna – 24 minut jízdy autem, nebo Blanska – 13 minut jízdy autem. Občanská vybavenost je zde kompletní, nechybí zde školka, škola, sportovní hřiště, knihovna, praktický lékař, pošta a další.

Sportovní centrum Uničov

Uvažujete o vlastním sídle firmy? Hledáte vhodnou investiční nemovitost? Zajímalo by vás pokračovat v zavedeném projektu?

Aktuálně máme k dispozici nemovitost v Uničově, která slouží jako pohybové relaxační centrum. Umístěná je v sousedství sídliště na ul. gen Svobody v Uničově. Vstup s recepcí a chodbou s navazujícími 2 velkými prostory o velikosti 28 a 36 m2, jeden slouží pro HEAT program, druhý vybavený podiem pro cvičení jogy a další pohybové aktivity. Z chodby navazuje vstup sociální zázemí, sprchy, šatny a kuchyňka. Celý objekt je vytápění elektrokotlem a radiátory.

Skeletová konstrukce budovy umožnuje dostavět i další patro ať pro účel např. sídla firmy se vzorkovnou a kancelářským zázemím, či 3-4 bytovými jednotkami k pronájmu. Detailní výkresy a možnosti rád proberu s vážnými zájemci na osobní schůzce. Cena nemovitosti je včetně kompletního vybavení objektu. V rámci Bydlíme úsporně vám rádi poradíme s optimálním financováním hypotečním nebo družstevním, pojištěním a mhoha dalšími službami.

Další info a fotografie

Stavební pozemek s výstavbou

Hledáte vhodné bydlení s dobrou dostupností do Brna? Máme pro vás připravený projekt s realizací RD na pozemku pozemek v Oslavanech v klidné lokalitě nedaleko lesa.

Ve městě Oslavany žije cca 4700 obyvatel, spojení s Brnem je možné autobudem, autem či železnicí. Hlavní ulice tvoří spojnici mezi dvěma mosty přes Oslavu. Přiléhá k ní autobusové nádraží, zdravotní středisko a budovy základní školy. V sousedství sídliště a zámeckého parku s přírodním biotopem je sportovní stadion.

Parcela o celkové výměře 975 m2 je situována na konci slepé ulici v blízkosti navazujícího lesa, mírně svažitá osázená ovocnými stromy po okraji. Na vstupu parcely jsou vyvedeny nově přípojky na elektro, obecní vodovod a kanalizaci. Hlavní plocha pozemku je umístěna cca 2,5 m pod hlavní přístupovou komunikací s tím, že je vhodné řešení domu s podsklepením a jedním nebo dvěma nadzemními podlažími – viz studie v prezentaci. RD je navržený jako třípodlažní, v suterénu pracovna a technické zázemí, v I.NP pak obývací pokoj, koupelna, WC a v patře 3 pokoje s koupelnou. Detailní informace rád poskytnu vážným zájemcům při osobním jednání. Rádi vám zpracujeme konkrétní návrh domu včetně vyřízení stavebního povolení a zajistíme realizaci, samozřejmostí je zajištění optimálního financování a dalších služeb společnosti Bydlíme úsporně.

 

Další info a fotografie

Realizované prodeje

Zrealizováno

Podívejte se na mé portfolio prodaných nemovitostí. V současné době mám za sebou prodej více než 90 rodinných domů.

RD Olšany

RD Olšany

Hledáte bydlení nedaleko Olomouce? Pak pro vás máme nový projekt realizace nízkoenergetického přízemního domu o celkové zastavěné ploše 110 m2, s prostornou dispozicí 4 plus kk o celkové obytné ploše 90 m2.

Byt OV 3+kk Brno Husovice

Byt OV 3+kk Brno Husovice

Hledáte vlastní bydlení v Brně? Pak můžete zvážit aktuální novinku cihlového bytu 3 plus kk v osobním vlastnictví v bytovém domě na ulici Musilova v Brně. Byt o celkové podlahové ploše 67 m2 je situován v posledním 4.NP.

RD Ivančice Alexovice

RD Ivančice Alexovice

Hledáte klidné bydlení s dobrou dostupností do Brna? Nabízíme prodej 3 z celkem 7 stavebních pozemků včetně výstavby v Ivančicích, 4 již mají své zájemce. Komfortní realizace dvoupodlažních nízkoenergetických domů s velkou obytnou plochou 160 m2 a dispozicí 5 plus kk, balkonem a garážovým stáním, pozemek od 550 m2.